Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
niedziela, 07 luty 2021 19:07

bal karnawałowy

Był raz bal na sto par…

Tegoroczny bal karnawałowy przedszkolaków odbył się w minionym tygodniu pod hasłem „W lodowej krainie”. Pomimo tak mroźnego motywu przewodniego, nikomu nie było zimno. Wręcz przeciwnie, dzieci czekały na to wydarzenie z utęsknieniem. Na kilka dni wcześniej już wspominały, w jakim wystąpią stroju. Oczywiście lodowa kraina była rajem przede wszystkim dla dziewczynek, które wystąpiły jako Elzy z ulubionej bajki. Pojawiły się również bałwanki, śnieżynki i królowe śniegu, piraci, indianie. Wśród nich nie zabrakło innych przebrań przygotowanych przez rodziców. Nad bezpiecznym przebiegiem zabaw i tańców czuwali stróże prawa, czyli chłopcy w strojach policjantów, strażaków, a nawet żołnierzy.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach przy akompaniamencie i śpiewie Pani Małgosi Bialik. Wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy. Dla każdej grupy były przygotowane zimowe konkurencje sprawnościowe, z którymi dzieci poradziły sobie bez większych problemów.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.1

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.2

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.3

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.4

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.5

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.6

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.7