Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 09 luty 2021 19:58

Dzień Pizzy

Ogólnopolski Dzień Pizzy

9 Lutego – na całym świecie uznany jest za Międzynarodowy Dzień Pizzy. Nie mogliśmy pominąć takiego święta w naszym przedszkolu. Na początku dzieci dowiedziały się o jej historii, skąd pochodzi, jakie są rodzaje, jakich produktów trzeba użyć, żeby ją przygotować. Przedszkolaki wypowiadały się na temat swojej ulubionej pizzy. Następnie dzieci wykonywały zadania ćwicząc: spostrzegawczość, koncentrację uwagi i logiczne myślenie. Nie zabrakło zabawy ruchowej oraz pracy plastycznej, w której dzieci przy pomocy kolorowego papieru komponowały składniki do pracy tematycznej. Było wesoło a pizze wyglądały kolorowo i bardzo apetycznie.

Tak uczciliśmy dzień tego włoskiego placka.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć