Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 16 luty 2021 17:59

Poznajemy zawód - kucharka

Poznajemy pracę kucharki

Realizując temat „Jestem samodzielny w kuchni” starszaki z grupy IV udały się do przedszkolnej kuchni, aby bliżej poznać zawód kucharki. Nasze panie kucharki opowiedziały jak wygląda codzienna praca w kuchni oraz pokazały wyposażenie i urządzenia kuchenne, które ułatwiają pracę. Duże wrażenie zrobiła na przedszkolakach wielkość garnków, misek, patelni, które Panie wykorzystują w swojej codziennej pracy. Panie kucharki zwróciły uwagę na swój strój oraz podkreśliły znaczenie zachowania bezpieczeństwa oraz czystości podczas przygotowywania posiłków.  Na podsumowanie zajęć starszaki wykonały pracę plastyczną – kucharz/kucharka. Dziękujemy naszym Paniom pracującym w kuchni za poświęcony czas oraz smaczne posiłki.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć