Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
wtorek, 09 marzec 2021 18:58

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Każda dama, duża, mała-
dzisiaj swoje święto ma.
Każdej damie – miły chłopiec
dzisiaj upominek da.
 
Dzień Kobiet w naszym przedszkolu był okazją do podkreślenia jak ważne i wyjątkowe są nasze dziewczynki. A także utrwalić wiadomości na temat wybranych zawodów wykonywanych przez kobiety.
W tym szczególnym dniu chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Obdarowywali upominkami, medalami i miłym słowem. Chłopcy okazali się prawdziwymi dżentelmenami, byli mili i uczynni. W tym dniu panowała wyjątkowa atmosfera i radosna zabawa przy muzyce.
Dziękujmy chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech... oraz Rodzicom za przygotowanie niespodzianek.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

Grupa VI

Grupa VII