Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
czwartek, 25 marzec 2021 20:38

Powitanie wiosny

Powitanie Wiosny

W dniu 19 marca ( piątek) straszaki z grupy IV wystąpiły w tradycyjnym przedstawieniu pt.„Jestem wiosna”, w którym pożegnały zimy a powitały nową porę roku. Aby podkreślić charakter tego obrzędu wszystkie przedszkolaki w dniu 22 marca świętowały Powitanie Wiosny ubierając się na kolor zielony. Dzieci obejrzały nagrany występ artystyczny starszaków z grupy IV. Każda grupa pożegnała zimę wraz z Marzanną, prezentując wiosenny taniec lub piosenkę. Nie zabrakło zagadek o zwiastunach wiosny oraz zabaw muzyczno-ruchowych przy wiosennych piosenkach. Wszystkie przedszkolaki otrzymały list od pani Wiosny, która przygotowała dla nich specjalne zadanie. Przedszkolaki szybko zabrały się do tworzenia wiosennej pracy a w nagrodę otrzymały słodki poczęstunek. W naszym przedszkolu zrobiło się bardzo kolorowo i wiosennie.

Mamy nadzieję, że starania naszych przedszkolaków sprawią, że wiosna zagości u nas na dobre.

Kolaż

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Przedstawienie "Jestem wiosna" w wykonaniu starszaków z gr.IV

Powitanie wiosny  gr.I

Powitanie Wiosny gr.II

Powitanie wiosny gr.III

Powitanie Wiosny gr.IV

Powitanie wiosny gr.V

Powitanie Wiosny gr.VI

Powitanie Wiosny gr.VII