Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 12 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Juliusz, Zenon, Wiktor
poniedziałek, 29 marzec 2021 07:20

pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

"Kalendarz dziś ważną datę wskazuje,
Bo Pani Dyrektor na przedszkolaków nas pasuje,
Choć pod ciężarem ołówka się uginamy,
Wszystkim wyzwaniom na pewno sprostamy."

Takie słowa 25 marca wypowiadały przedszkolaki z Suchedniowskiego Przedszkola. To właśnie tego dnia odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka nowo przyjętych dzieci. Był to bardzo ważny i długo oczekiwany dzień dla najmłodszych wychowanków ponieważ od tej chwili wstąpiły w szeregi „prawdziwych” przedszkolaków i na pewno sprostają wszystkim wyzwania.

Niestety w tym roku ceremonia Pasowania na Przedszkolaka odbyła się w kameralnym gronie. Co nie przeszkodziło w prezentacjach artystycznych poszczególnych grup.

Dzieci prezentowały się uroczyście w strojach galowych. Bardzo długo czekały na tą chwilę, i skrupulatnie się do niej przygotowywały pod okiem swoich pań. Wreszcie nadszedł ten czas kiedy mogły zaprezentować czego dotychczas nauczyły się w przedszkolu.

Były piosenki, wierszyki, tańce jak również akompaniowanie na instrumentach. Po występach nadszedł czas na uroczyste ślubowanie. Po którym nastąpiło przyjmowanie w poczet przedszkolaków przez panią dyrektor Grażynę Milanowicz. Kolorowa kredka na ramieniu każdego malucha, przechodzącego przez specjalnie przygotowaną bramkę oznaczała, iż od tej pory są to zuchy – przedszkolaki.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało upominek oraz dyplom. Po części oficjalnej mogliśmy wspólnie miło spędzić czas na poczęstunku przygotowanym przez rodziców, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr.I

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. V

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć gr. VII